Jsem proškolen pro montáž elektronické zabezpečovací systémy (EZS)  od firmy Jablotron přímo výrobcem. Tento systém je dobrým poměrem vzhledem k ceně a ke kvalitě zabezpečení. Díky školení, Vám můžu nabídnout i prodlouženou záruku na tyto systémy, jak na montáž, tak i na materiál v délce 3 roky, již v základu. 

 Nabízíme dodání EZS od návrhu až k připojení k pultu centralizované ochrany (PCO).

Zákazník má na výběr z několika variant:

  • Bezdrátová verze – máte už vymalováno a po vykradení sousedů máte strach? Nevadí, tento systém montáže je maximálně čistý. Montáž je provedena velice rychle a systém je zpravidla funkční během jednoho dne. Výdrž baterií bývá až 2 roky.
  • Drátová verze - odpadá výměna baterií, ale je potřeba mít připravené rozvody, nebo je připravit, což se zpravidla neobejde bez vrtání a sekání.
  • Kombinovaná verze - máte dosluhující nebo nedostačující systém? Nevadí. Výměnou ústředny  dokážeme zachovat stávající rozvody EZS a tam kde nejsou rozvody připraveny přidáme bezdrátová čidla.

   V případě napadení objektu se spustí poplach a Vám přijde SMS na mobil o místě narušení. Pokud se přihlásíte k dohledu OKO (PCO) vyjedou k Vašemu objektu proškolení specialisté z nejbližšího místa agentury. Dále máte v systému OKO dohled na půl roku zcela zdarma a pak se rozhodnete o jeho dalším užívání.

   Současně můžete přes EZS  pomocí mobilu nebo internetu ovládat třeba topení.

   V nabídce je také čidlo s kamerou, která Vám případné nezvané hosty vyfotí a pošle fotky do úschovny, kde si je můžete pomocí hesla vyzvednout.

Možností je opravdu mnoho. Proto nás kontaktujte a mi Vám dáme více informací, a v případě zájmu i cenovou nabídku na míru Vaším požadavkům a možnostem.

Chcete využít mých služeb?

Kontaktujte mě telefonicky (tel.: +420 602 344 686) nebo použijte kontaktního formuláře a pošlete mě nezávaznou poptávku nebo dotaz popřípadě napište email.